: Inicio » Deportes » Actividades Deportivas fin de semana

 

Trofeu Fira L’Olleria C.F – C.D.S Bocairent
Este sábado 20 de octubre en el nuevo campo de césped artificial de L’Olleria, se celebrará el Trofeo Feria con el partido entre L’Olleria CF, primero de la clasificación de primera regional, y el CDS Bocairent. El trofeo comenzará a las 18:00 horas.
Futbol

 

Dissabte 20 d’octubre 18:00h.

Nou camp de gespa artificial

1ª Regional grup 6é

L’Olleria c.f.                     -              c.d.f. Bocairent

 

Dissabte 20 d’octubre 17:00h.

3ª Regional juvenil grup 9é

p.d. Ayorense juv.              -              L’Olleria c.f. juvenil

 

 

Futbol femení

Divendres 19 d’octubre 20:00h.

2ª Regional grup 4t

Ontinyent c.f. fem.             -              L’Olleria c.f. femení

 

Futbol sala

Dissabte 20 d’octubre 18:00h.

Pavelló esportiu “la Solana”

 

3ª divisió grup 14é

L’Olleria f.s.                      -              Castell de Peñiscola f.s.

 

Bàsquet

 

Dissabte 20 d’octubre 18:30h.

 

2ª Regional grup 4t

c.d. Berenguer basquet       -              L’Olleria bàsquet

 

Escoles esportives municipals

 

Escoles esportives de futbol:

 

Dissabte 20 d’octubre

Nou camp de gespa del poliesportiu municipal

 

10:00h             L’Olleria c.f. infantil    -              Moixent c.f.

11:30h             L’Olleria c.f. cadet       -              Moixent c.f.

 

12:00h             Benigànim c.f.           -              L’Olleria c.f. prebenjamí

10:45h             Benigànim c.f.           -              L’Olleria c.f. benjamí “B”

10:00h             Albaida c.f.                       -              L’Olleria c.f. benjamí “A”

10:00h             Albaida c.f.                      -              L’Olleria c.f. aleví “B”

09:30h             Benigànim c.f.           -              L’Olleria c.f. aleví “A”

 

Escoles esportives de futbol sala:

 

Dissabte 20 d’octubre

Pavelló esportiu de la Solana

 

10:45h             L’Olleria f.s. aleví        -              c.e.u. San Pablo

 

11:30h             acad. futsal Vlc c.f.     -              L’Olleria f.s. infantil

 

Diumenge 21 d’octubre

poliesportiu d’Ontinyent.

 

09:45h             L’Olleria f.s. preb. “A” -              Martínez Valls “B”

10:30h             L’Olleria f.s. preb. “B” -              la Concepció

 

 

Lliga local futbol sala.

 

JORNADA Nº 3

20 d’octubre

DIA/ HORA

NOM

RESULTAT

NOM

SEGUROS FRANCES

descansa

diss. 14:30h

TRABE

SPORTING

diss. 15:20h

MARCASPORT

VIDREMAR

diss. 16:10h

REST. MZ BELLÚS

LA TASCA

diss. 19:30h

GALOL

NUEVO SISTEMA 21

diss. 20:20h

CM PLASVISA

PUB UNI-K

 

 

© 2012 Portal de L'Olleria digitalcef.com