: Inicio » Deportes » Resultados deportivos fin de semana

RESULTATS ACTIVITATS CAP DE SETMANA 19 i 120 D’OCTUBRE

 

dilluns, 22 d’octubre de 2012 11:14
 

Futbol

 

Dissabte 20 d’octubre 18:00h.

Nou camp de gespa artificial

1ª Regional grup 6é

L’Olleria c.f.                     1-4          c.d.f. Bocairent

 

Dissabte 20 d’octubre 17:00h.

3ª Regional juvenil grup 9é

p.d. Ayorense juv.              1-3           L’Olleria c.f. juvenil

 

Futbol femení

 

Divendres 19 d’octubre 20:00h.

2ª Regional grup 4t

Ontinyent c.f. fem.             2-1           L’Olleria c.f. femení

 

Futbol sala

 

Dissabte 20 d’octubre 18:00h.

Pavelló esportiu “la Solana”

3ª divisió grup 14é

L’Olleria f.s.                      9-1           Castell de Peñiscola f.s.

 

Basquet

 

Dissabte 20 d’octubre 18:30h.

2ª Regional grup 4t

c.d. Berenguer basquet       63-66       L’Olleria bàsquet

 

Escoles esportives municipals

 

Escoles esportives de futbol:

 

Dissabte 20 d’octubre

Nou camp de gespa del poliesportiu municipal

10:00h             l’Olleria c.f. infantil    aplaçat             Moixent c.f.

11:30h             l’Olleria c.f. cadet       aplaçat             Moixent c.f.

 

12:00h             Benigànim c.f.           aplaçat             L’Olleria c.f. prebenjamí

10:45h             Benigànim c.f.           aplaçat             L’Olleria c.f. benjamí “B”

10:00h             Albaida c.f.                       aplaçat             L’Olleria c.f. benjamí “A”

10:00h             Albaida c.f.                      aplaçat             L’Olleria c.f. aleví “B”

09:30h             Benigànim c.f.           aplaçat             L’Olleria c.f. aleví “A”

 

Escoles esportives de futbol sala:

Dissabte 20 d’octubre

Pavelló esportiu de la Solana

 

10:45h             L’Olleria f.s. aleví        8-3           c.e.u. San Pablo

 

11:30h             acad. futsal Vlc c.f.     2-5           l’Olleria f.s. infantil

 

Diumenge 21 d’octubre

poliesportiu d’Ontinyent.

 

09:45h             L’Olleria preb. “A”      5-2           Martínez Valls “B”

10:30h             L’Olleria preb. “B”      1-2           la Concepció

 

 

Lliga local futbol sala.

 

JORNADA Nº 3

20 d’octubre

DIA/ HORA

NOM

RESULTAT

NOM

SEGUROS FRANCES

descansa

diss. 14:30h

TRABE

1-1

SPORTING

diss. 15:20h

MARCASPORT

4-1

VIDREMAR

diss. 16:10h

REST. MZ BELLÚS

0-5

LA TASCA

diss. 19:30h

GALOL

2-5

NUEVO SISTEMA 21

diss. 20:20h

CM PLASVISA

0-3

PUB UNI-K

 

 

 

© 2012 Portal de L'Olleria digitalcef.com