: Inicio » Deportes » Resultados deportivos fin de semana

 

Futbol
Diumenge 13 d’abril 17:00h.
1ª Regional grup 6é
Villena c.f. 2-0 l’Olleria c.f.
Dissabte 12 d’abril 16:45h.
Camp de futbol de gespa artificial
3ª Regional juvenil grup 9é
l’Olleria c.f. juvenil 1-2 c.d.f. Bocairent

Basquet
Diumenge 13 d’abril 19:00h.
Pavelló esportiu del Ravalet
FR preferent grup C
l’Olleria basquet 62-84 c.b. Tavernes
Diumenge 13 d’abril 17:00h.
Pavelló esportiu del Ravalet
FR 1ª zonal grup D
l’Olleria basquet junior 51-75 c.b. Genovés

Futbol sala
Dissabte 12 d’abril 18:00h.
Pavelló esportiu de la Solana
3ª divisió grup 14é
l’Olleria f.s. 9-1 Playas de Castellon f.s.

Pàdel
Dissabte 12 d’abril
Poliesportiu municipal
Campionat pàdel. Club Tenis l’Olleria.
Campions: Punxa i Luis
Subcampions: Miguel i Cintes
Semifinalistes: Pau i Jaume, Jose i Maria

Escoles esportives municipalEscoles municipals

Escoles esportives de bàsquet:
Dissabte 12 d’abril
Pavelló esportiu de la Solana
11:45h e.b. l’Olleria aleví 41-50 c.b Alginet aleví
11:45h e.b. l’Olleria benjamí 23-63 Caixa Popular Canals benjamí
09:00h Nou basket Xàtiva aleví 79-10 e.b. l’Olleria infantil

http://basketalolleria.wordpress.com/

Escoles esportives de futbol:
Dissabte 12 d’abril
Nou camp de gespa artificial
09:45h l’Olleria c.f. aleví “B” 3-7 c.d.s.b. Ontinyent aleví “D”
10:00h l’Olleria c.f. benjamí “A” 5-2 c.f. Llutxent benjamí
11:15h l’Olleria c.f. benjamí “B” 4-5 c.d.s.b. Ontinyent benjamí “D”
11:15h l’Olleria c.f. aleví “A” 4-2 c.d. La Canal aleví
Dissabte 12 d’abril
10:15h Muro c.f. cadet 9-0 l’Olleria c.f. cadet
12:00h Muro c.f. infantil 4-0 l’Olleria c.f. infantil

Escoles esportives de futbol sala:
Dissabte 12 d’abril
11:00h f.s. Chiva benjamí 2-5 l’Olleria f.s. benjamí
11:00h Col. El Armelar aleví 1-14 l’Olleria f.s. aleví
12:00h Cocentaina f.s. querubí 3-2 l’Olleria f.s. querubí

Lliga local futbol Lliga sala
Divendres 11 d’abril
Pavelló esportiu de la Solana
DIA/ HORA JORNADA NOM RESULTAT NOM
div. 22:30h Jorn. 17 GALOL 0 – 4 TRABE
div. 23:30h Jorn. 17 VIEJAS GLORIAS 2 – 3 ASSEG. ERNESTO GRAU
Dissabte 12 d’abril
Pavelló esportiu de la Solana
DIA/ HORA NOM RESULTAT NOM
diss. 14:30h VIDREMAR 4 – 1 PUB ANEM ANANT
diss. 15:20h TERE SOLER MODA 3 – 5 GALOL
diss. 16:10h TRABE 7 – 3 SPORTING
diss. 19:30h PLAYA DE LLUTXENT 0 – 4 ASSEG. ERNESTO GRAU
diss. 20:20h DISTREVOL 3 – 4 VIEJAS GLORIAS
diss. 21:10h REAL GUADASSEQUIES 0 – 3 MARCASPORT

© 2014 Portal de L'Olleria digitalcef.com