: Inicio » Deportes » Actividades deportivas fin de semana

 

Futbol
Diumenge 20 de desembre
Camp de futbol del poliesportiu
1ª Regional grup 6é
11:30h l’Olleria c.f. – Monforte c.f.

http://olleriacf.blogspot.com.es/

Futbol sala
Divendres 18 de desembre
Pavelló esportiu de la Solana
2ª juvenil grup 1er
20:30h l’Olleria f.s. juvenil – f.s. Montesa juvenil
Dissabte 19 de desembre
Pavelló esportiu de la Solana
3ª divisió grup 14é
18:00h Inmevasa l’Olleria f.s. – Alboraia c.f.s.
Dissabte 19 de desembre
2ª regional grup 2º
19:30h Maristas Cullera f.s. – Inmevasa l’Olleria f.s. “B”
Bàsquet
Diumenge 20 de desembre
Pavelló esportiu del Ravalet
18:00h ACTE DE PRESENTACIÓ DE L’ESCOLA DE BASQUET L’OLLERIA i DE L’OLLERIA BÀSKET
2ª zonal grup E
19:30h l’Olleria basket – c.b. Anna
Lliga Local Futbol sala
Dissabte 19 de desembre
Pavelló esportiu de la Solana
DIA/ HORA
RESULTAT
diss. 14:30h MARCASPORT NOTTINGHAM PRESSA
diss. 15:20h FOREVER’S PLAYAS DE LLUTXENT
diss. 16:10h SPORTING JUGAVI
diss. 19:30h TRABE CITY TEAM
diss. 20:20h PUB UNI-K ASS. ERNESTO GRAU
diss. 21:10h BVB 09 ESPAI JOVE MACABI DE LEVANTAR
Escoles esportives municipals
Escoles esportives de futbol:
Dissabte 19 de desembre
Camp de futbol de gespa artificial
09:45h l’Olleria c.f. infantil – At. Bilbainista Alcoy infantil “A”
11:30h l’Olleria c.f. cadet – At. Bilbainista Alcoy cadet “A”
Dissabte 19 de desembre
09:30h c.f. Aielo aleví “B” – l’Olleria c.f. aleví “B”
09:30h c.f. Aielo aleví “A” – l’Olleria c.f. aleví “A”
11:00h c.f. Aielo benjamí “A” – l’Olleria c.f. benjamí “A”
11:00h c.f. Aielo benjamí “B” – l’Olleria c.f. benjamí “B”

http://futbolbaseolleria.weebly.com/

Escoles esportives de futbol sala:
Dissabte 19 de desembre
Pavelló esportiu La Solana
11:45h l’Olleria f.s. infantil – c.d. La Salle Paterna f.s. infantil
13:00h l’Olleria f.s. aleví – c.d. Corbera aleví
Dissabte 19 de desembre
11:20h c.p. La Pureza prebenj. – l’Olleria f.s. prebenjami “A”
12:15h c.p. Carmelo Ripoll prebenj. – l’Olleria f.s. prebenjami “B”

http://futbolsalaolleria.blogspot.com.es/

Escoles esportives de bàsquet:
Divendres 18 de desembre
18:00h c.b. Genovés infantil – e.b. l’Olleria infantil
Dissabte 19 de desembre
Pavelló esportiu de la Solana
09:00h e.b. l’Olleria infantil – c.b. Banyeres infantil
10:15h e.b. l’Olleria prebenjamí – c.b. Genovés prebenjamí
10:15h e.b. l’Olleria aleví – fem bàsquet Canals aleví
Diumenge 20 de desembre
Pavelló esportiu del Ravalet
16:30h e.b. l’Olleria cadet – c.b. Muro cadet

https://basketalolleria.wordpress.com/

Escola esportiva de gimnàstica rítmica:
Diumenge 20 de desembre
Pavelló esportiu de la Solana
11:00h Exhibició de Nadal de gimnàstica rítmica

© 2015 Portal de L'Olleria digitalcef.com